Psycholog w zakresie specjalizacji psychologia kliniczno-wychowawcza dzieci i młodzieży.

W przedszkolu wspiera dzieci i ich opiekunów w drodze od niepełnosprawności do samodzielności.

Z wyrozumiałością i empatią podchodzi do zmagania się rodziny z niepełnosprawnością dziecka.

Ceni współpracę z wychowawcami i terapeutami, z którymi wspólnie wyznacza kierunki pracy z dzieckiem. Prowadzi diagnozę podopiecznych oraz terapię indywidualną i zajęcia w grupie.

 

Oligofrenopedagog z dwudziestoletnim doświadczeniem, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowych (publikacje naukowe) oraz w kursach i szkoleniach. Doktor nauk społecznych w zakresie psychologii; rozprawa doktorska dotycząca jakości życia małżeńskiego i postaw rodzicielskich w ujęciu koncepcji systemowej rodziny. Czynny nauczyciel akademicki, który z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. W domu szczęśliwa mama dwójki cudownych dzieci:)

 

Dodatkowe kwalifikacje:

- Oligofrenopedagog,

- Logopeda i Neurologopeda,

- Terapeuta pedagogiczny.

 

Wybrane kursy i szkolenia: „Dysleksja rozwojowa – teoria, diagnoza, terapia”; „Metoda Dobrego Startu”; „Integracja odruchów ustno-twarzowych”; „Terapia jąkania dzieci szkolnych”;  „Karmienie terapeutyczne – podstawowe cele i zasady usprawniania funkcji oralnych związanych z przyjmowaniem pokarmów”;  „Zaburzenia komunikacji językowej a specyficzne trudności w uczeniu się”; „Rozwijanie mowy u dzieci z zaburzeniem autystycznym”.

 

 

 Życie da się zrozumieć tylko patrząc do tyłu.

Żyć trzeba jednak patrząc do przodu.

[SØREN KIERKEGAARD]